Вино Shabo Grande Reserve Каберне

SHABO
480,00
грн.
Лімітована колекція витриманих натуральних тихих вин. Витримка в дубових барріках - не менше 9 місяців. Кожного найменування від 2000 до 5000 пляшок за сезон. За стилістикою вина відносяться до «терруарних», які пройшли процес витримки у французьких дубових барріках - не менше 9 місяців і додаткову витримку в пляшках. У колекцію входять єдині в Україні вина КНП ( «контрольованого найменування за походженням»). Вина мають великий потенціал пляшкової витримки, можуть бути рекомендовані для колекціонування і закладки в енотеку.

Вина колекції SHABO GRANDE RESERVE створені з винограду переважно французьких сортів, лози яких були ретельно підібрані саме до грунтів терруара Шабо, придбані в Європі і висаджені на міні-ділянках, високоцінних за якістю грунтів. Кількість винограду на лозі скорочується до 1,5 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики і вже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для сортування і делікатної переробки з контролем температури в «Винний Дім Shabo», обладнання якого - одне з кращих в Європі.

Вина створені з використанням технологій елітного мікровиноробства. Бродіння білого винограду здійснюється в дубових барріках з контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград проходить процес бродіння на мяззі з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вина витримуються в дубових барріках. Контроль якості здійснюють міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).

Виготовлено з винограду французького сорту Каберне Совіньон, який вручну зібраний з кращих мікро-ділянок терруара Шабо. Добірні виноградні грона пройшли потрійне сортування і делікатну переробку. Вино інтенсивно-рубінового кольору з насиченим ароматом стиглих фруктів та ідеально інтегрованих тонів витримки.

Вміст алкоголю: 13%

Об'єм 0,75 л

t° вживання +14° до +20°

t° зберігання +8° до +20°

Click to order
При замовленні від 1900 грн., доставка Новою поштою безкоштовна по всій Україні.
Total: 
Імя
Ваш E-mail
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки
Користувацька угода
Промокод
Payment method