Вино SHABO GRANDE RESERVE Шардоне
SHABO
480,00
грн.
540,00
грн.

Лімітована колекція витриманих натуральних тихих вин. Витримка в дубових барріках - не менше 9 місяців. Кожного найменування від 2000 до 5000 пляшок за сезон. За стилістикою вина відносяться до «терруарних», які пройшли процес витримки у французьких дубових барріках - не менше 9 місяців і додаткову витримку в пляшках. У колекцію входять єдині в Україні вина КНП ( «контрольованого найменування за походженням»). Вина мають великий потенціал пляшкової витримки, можуть бути рекомендовані для колекціонування і закладки в енотеку.

Вина колекції SHABO GRANDE RESERVE створені з винограду переважно французьких сортів, лози яких були ретельно підібрані саме до грунтів терруара Шабо, придбані в Європі і висаджені на міні-ділянках, високоцінних за якістю грунтів. Кількість винограду на лозі скорочується до 1,5 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики і вже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для сортування і делікатної переробки з контролем температури в «Винний Дім Shabo», обладнання якого - одне з кращих в Європі.

Вина створені з використанням технологій елітного мікровиноробства. Бродіння білого винограду здійснюється в дубових барріках з контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград проходить процес бродіння на мяззі з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вина витримуються в дубових барріках. Контроль якості здійснюють міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).

Сорт: Шардоне

Алкоголь: 13,7%

КОЛІР: світло-солом'яний з легким золотавим відтінком

АРОМАТ: аромати персика, цитруса, обліпихи, айви, які прекрасно збалансовані з елегантними дубовими нотами.

СМАК: свіжий, мінеральний, гармонійний, з приємною округлістю і довгим післясмаком

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВЖИВАННЯ: Морепродукти омар, морепродукти устриця, риба, страви з птиці
Click to order
При замовленні від 1500 грн., доставка безкоштовна.
Total: 
Імя
Ваш E-mail
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки
Промокод
Payment method